ייצוב קרקע בבניית דרך

מניעת אבק

מדרכי עפר ומשטחי קרקע 

EB

 Earthbind®

אודות אירידן

 

אירידן ייצוב ומניעת אבק בדרכי עפר הינה חברה מקצועית למתן פתרונות של מניעת אבק בדרכי עפר, ייצוב קרקע בדרכי עפר ושימוש בטכנולוגיה של סלילה קרה בשימוש באספלט גרוס. אנו היבואנים הבלעדיים והספקים של מוצרים ביולוגיים חדשניים הנחשבים ידודיתיים לסביבה. המוצר שלנו מתאים לגופים מוניציפליים, אזורי ספר, שימושים צבאיים, מסלולי המראה/נחיתה של מטוסים קלים, חקלאות, אתרי בניה, יערות וחורשות, דרכי שרות, חניונים גדולים בחופי ים, מפעלים ועוד.

אירידן תפתור לכם כל בעיה הקשורה בתחזוקת הדרך שלכם, מניעת אבק והרס הדרך בה השקעתם את מיטב כספכם. 

אנו מייצגים באופן בלעדי באזורי המזרח התיכון, אפריקה אירופה, סין ועוד מספר מדינות בעולם את חברת ENVI ROAD מארה"ב הטובה בעולם בתחום זה.

אנו מייבאים ומשווקים משפחת חומרים הנקראת ארסביינד (Erthbind) שהינה פולימר ביולוגי בהרכבים שונים המהווים סוד מסחרי. 

כאמור, בהרכבים שונים נועד החומר למטרות שונות כגון מניעת אבק בדרכי עפר ומשטחי עפר, ייצוב דרכי עפר, סלילה של אספלט גרוס בטכנולגיה של סלילה קרה וכן כפריימר לסלילת כבישים רגילה המחליף את הפריימרים המסורתיים. 

החומר הינו פולימר ביולוגי בתוספת ביטומן שעבר מודיפיקציה המבוססת על פטנט והינו טבעי לחלוטין. בשונה מרוב החומרים הדומים, החומר שלנו אינו פסולת של תעשיות אחרות כתעשיית הצבע והדבקים. החומר ידידותי לסביבה ואינו רעיל ובעל אישורי איכות סביבה מכל הגורמים האמריקאיים הרלוונטים לנושא כולל החקלאיים ואף קיבל את אישור המעבדה לחקר הכינרת והמכון לחקר ימים ואגמים לשימוש בכל אגן ההיקוות סביב הכינרת ועל חופיה.

EB 

אירידן ייצוב ומניעת אבק בדרכי אפר
 
 

לחברה אתר ייצור בתפוקה של כ 120 מ"ק פולימר ביממה ויכולת איחסון של כ- 2000 מ"ק. מדי יום יוצאים מהמפעל עשרות אלפי ליטרים של הפולימר לרחבי ארה"ב במכליות ורכבות ולרחבי העולם במכולות. אנו המפעל המוביל בעולם בתחום מניעת אבק וייצוב דרכי עפר, המנוהל כיום על ידי הדור השלישי במשפחה. המפעל כמו גם אנו המפיצים, רואים חשיבות רבה במתן שרות מקצועי ומוצר מוביל ויחודי לשביעות רצון לקוחותינו. בקרו באתר המפעל שלנו www.enviroad.com

מניעת אבק מדרכי עפר ומשטחי קרקע

נסיעה על דרכי עפר ומצע לבנה ותנועה על משטחי קרקע גורמת ליצירת אבק רב. מחקרים באוניברסיטאות בארה"ב מראים כי על כל מייל של דרך עפר (1,600 מטר) ברוחב של 3 מטר, מתרומם לאוויר אבק במשקל 1 טון במהלך שנה אחת. אבק זה הוא למעשה החומר ממנו בנויה הדרך או במילים אחרות הכסף שהושקע בבניית הדרך, מתעופף באוויר.

מעבר להרס הדרך והנזק הכלכלי שבכך ברור כי האבק מזיק לכל, מגידולים חקלאיים בשטח פתוח, גגות של חממות, בעלי חיים, חוות סולריות, נזק מכני לכלים ורכבים, חוסר בטיחות כתוצאה מירידת ראות בתנועה של מספר כלי רכב בשטח מאובק וכמובן נזק בריאותי.

הפולימר הביולוגי שלנו, מפוזר על פני הדרך בהתזה ומונע אבק לחלוטין.

הפולימר הביולוגי שלנו מתאים ליישום על דרכי עפר, מגרשי חניה, משטחי העמסה, מסלולי נחיתה של מטוסים קלים, אזורי בניה, מחצבות ומפעלי בטון ועוד.

 

ייצוב קרקע בבניית דרך

כולנו מכירים את הרס הדרכים הלבנות והדרכים החקלאיות כתוצאה מגשמים ואבק הנישא ברוח במהלך נסיעה על הדרך. 

הפולימר הביולוגי שלנו מיושם בהתזה על הדרך בתהליך הבנייה שלה או השיפוץ, מעורבב עם המצע או הקרקע לעומקים של 10ס"מ, 15ס"מ, 20ס"מ, 25ס"מ ו30ס"מ בהתאם לדרישת הלקוח ועומס התנועה על הדרך.

הפולימר מעורבב בעזרת מוטו-גריידר או מתחחה. בסוף התהליך עובר על הדרך מכבש לצורך הידוק. התזה נוספת על השטח המהודק אוטמת את פני השטח. ישנה חשיבות רבה לבניית הדרך מבחינה גאומטרית כך שיתקבל שיפוע קל לצד כלשהו לצורך מניעת מים עומדים בעונת הגשמים. בסוף התהליך מתקבלת דרך מיוצבת וחזקה והחומר העליון דוחה מים.